Kuchnie
        Inne realizacje
        Sprzęt do zabudowy
        Blaty
        Zlewozmywaki
 
 

 

 

   Sprzęt do zabudowy

     Komponując nową kuchnię nie można zapominać o wyborze odpowiedniego wyposażenia AGD. Obecnie równie duży nacisk kładzie się na odpowiedni design jaki i na działanie kuchennego sprzętu. Dzięki szybkiemu rozwojowi techniki producenci systematycznie wprowadzają na rynek coraz to nowocześniejsze rozwiązania. Skuteczność działania, oszczędność czy wygoda użytkowania to główne cechy którymi kierują się klienci podczas zakupów. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy ile korzyści oraz satysfakcji może przynieść odpowiednio dobrany sprzęt AGD.

     Aby zaoszczędzić czas i pieniądze naszych klientów oraz wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom wprowadziliśmy do naszej oferty szeroki wybór sprzętu najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców z pełna gwarancją w dobrej cenie. Od teraz w jednym miejscu możliwe jest idealne dopasowanie do mebli kuchennych, zmywarki, okapu czy kuchenki. Nie tylko zaprezentujemy szeroką ofertę sprzętu AGD, ale również po szczegółowym poznaniu Państwa potrzeb, doradzimy jaki zakup będzie najkorzystniejszy.

     Drogi kliencie informujemy że przy zakupie jednego sprzętu do zabudowy jest standardowa dwuletnia gwarancja, przy zakupie drugiego sprzętu tej samej firmy gwarancja wydłuża się do 4 lat, natomiast przy zakupie trzeciego sprzętu wynosi ona już 5 lat!

 

 

 
 

Copyright © 1996- PABLO MEBLE